Divider Background

JOMO si hraje a z funkčních věcí pro koně, dělá modu pro lidi

JOMO si hraje a z funkčních věcí pro koně, dělá modu pro lidi


JOMO má ve svém názvu čtyři počáteční písmena jejích tvůrců Josefiny Nesvadbové a sedlářství Montana Dáši Vaňkové. Josefína se pro svoji tvorbu nechává volně inspirovat prostředím koní, které je její nedílnou součástí, láskou a i živobytím.

Materiály jež jsou použity pří výrobě tašek a doplňků pocházejí právě z dílny sedlářství Montana, které patří do rukou Dáše Vaňkové, která z nich šije sedla, uzdy, uzdečky, podsedlovky, apod. JOMO se zrodilo v dílně, když si Josefína nechala od Dáši ušít speciální podsedlovku pro koně a protože se detaily promýšlejí přímo u šicího stolu, tak i tam přišla myšlenka pro první tašku z koňské deky jako dárek pro přítele. Ušil se první kus a pak už se jen z vesela pokračovalo. Materiály jsou samy o sobě krásné a nosné, mají svůj příběh. Každý kousek kůže, který odpadne při vyřezávání částí uzdečky je inspirující. Pokaždé je jiný a dá se použít třeba jako detail či ozdoba při tvorbě tašky.

Rádi bychom Vám umožnili podílet se na návrhu své vlastní tašky, či doplňku. Jednoduše si vybrate z látek, kůží, konč (kovová ozdoba), lan a nití takovou variantu, která se bude líbit právě Vám a stane se tak Vaším originálem. Děkujeme a budeme se těšit na Váš osobní přínos. Více informací najdete na JO-MO.CZ

 

Insta Gram