Divider Background

Vladan Běhal Design

od 9. června, Praha - Karlín

Vladan Běhal Design


vladan-behal-design

9. června se v pražském Karlíně otevřel nový showroom autorského nábytku Vladana Běhala a vybraných světových butikových designových firem z různých částí Evropy.

V Šaldově ulici číslo jedna lze na vlastní kůži zažít originalitu autorského nábytku, který vzniká pod značkou Vladan Běhal Design v dílně na Moravě. Nadčasovost designových kousků z jeho kolekce je postavena na přírodních prvcích a kvalitních materiálech.

„Nový showroom je místem, kde mohu v krásném industriálním prostoru představit svou práci i zahraniční designéry, se kterými spolupracuji. Ale nejde jen o to nábytek a interiérové doplňky ukázat. Je to místo, kde se s vínem nebo kávou v ruce setkáme s našimi zákazníky a přáteli, abychom sdíleli společný zájem o kvalitní design,“ říká o novém showroomu Vladan Běhal.

vladan-behal

Mezinárodní zkušenosti i působnost Vladana Běhala přivedly do nového showroomu i značky, za kterými byste museli až za hranice naší republiky. Přímo na místě si lze vybrat solitéry nebo pro sebe v katalozích návrhářů objevit další, které exkluzivně v České republice zastupuje. Konkrétně je to KNIKERBOKER, výrobce italských, ručně vyráběných svítidel, ARTURO ALVAREZ, kousky světelného mága ze Španělska nebo IN-ES ART, jedinečné lampy z italského Říma. I v Polsku lze najít umělecké skvosty, proto v showroomu najdete i betonová svítidla LOFTLIFT. Mimo světel se můžete pokochat i italskými židlemi CIGNINI nebo elegantními koberci TOULEMONDE-BOCHART, vyzkoušet též můžete nesmrtelné a úžasně pohodlné sedačky italské manufaktury FRATELLI CATTANEO.

Jiný design lze začít a showroom navštívit v pracovní dny od 10.00 do 18.00 nebo kdykoli jindy po předchozí domluvě.

VIDEO

O Vladanovi

Vladan Běhal je český interiérový designér a architekt s mezinárodní působností. Studoval v Česku i v Itálii, a právě zkušenosti ze zahraničí ovlivnily jeho další tvorbu. Věnuje se nejenom navrhování staveb a interiérů, ale je také autorem vlastní řady nábytku. Ve své práci dává důraz na precizní zpracování výrazově silných materiálů.

Vladan (34 let) studoval výtvarné umění a architekturu u nás i v Benátkách. Přestože byl přitahován dalšími uměleckými oblastmi, jako jsou kresba nebo sochařství, zaměřil se na architekturu a design. Těm se pod značkou Vladan Běhal Design věnuje už deset let.

Práci dělí mezi Česko, kde má vlastní dílnu v Olomouci a nově též showroom v pražském Karlíně, a italskou Florencii. Při navrhování bydlení a interiérů využívá své vlastní designové produkty i výrobky značek, s nimiž v České republice exkluzivně spolupracuje.

Charakter jeho produktům dávají použité materiály. Vladan pracuje s ručně broušenou ocelí, kartáčovaným olejovaným dřevem, kaleným sklem. Nebojí se výraz výrobků jednoduchých linií podtrhnout kontrastem v materiálech, lesklé bílé plochy tak doplňuje hrubý povrch dřeva nebo rez kovu.

Buldočka asi nejvíc zaujala Originální Parmská šunka a zbytek času strávil na koženém křesle od věhlasné italské značky Fratteli Cattaneo .

Vladan Běhal Design

Adresa showroomu:
Šaldova 1A
Karlín, Praha
Česká republika

Kotakt:
tel: +420 777 590 005
email: info@behaldesign.cz

Insta Gram