Divider Background

Tým

Ondřej

Stoprocentní gurmet

Ondrej je tak trochu zmatkář, všechno je pro něj velká záhada, do všeho je hr, jinak je ovšem přísně kritický noblesní perfekcionista, vždycky musí být maximálně upravený, nosí zásadně padnoucí obleky a perfektní musí být i jídlo, samozřejmě pouze z nejlepších ingrediencí, vyladěných vůní a tvaru.

Náročný, s vytříbeným vkusem, který kriticky hodnotí nejen vše, co dostane na talíři, ale i celkový dojem, přípravu a servis. Pracuje v utajení, ale většinou se nad kulinárskými výkony neudrží a je vyzrazen. Má cit pro delikátní chutě a zpracování dokonalého pokrmu. Má smysl pro sarkasmus a nadsázku a možná… možná se i jednou naučí vařit. Jeho zbraní je plná šatna luxusních obleku, bot i kravat. Jedině on ví, jak se nejlépe obléci do společnosti. Je to agent s povolením žít a jíst.

Florentýna

Chuťová špionka

Florentýna má z agenta trochu legraci, je víc nad věcí, má vetší přehled v gastronomii, zná postupy i lidi z branže, ale agenta v podstatě zbožňuje pro jeho „zápal pro věc“, jde o agenty s povolením ochutnávat, chválit, kritizovat a to nejchutnější též buldočími šlépějemi obodovat.

Noblesní mladá dáma, která rozumí lidem i chutím. Ví, co vše je nutné k docílení skvělého gastronomického zážitku a ke společenskému uznání světa gastronomie. Bezpečně rozezná nejen zadní od předního, ale ví také, jak sladit všechny ingredience, aby výsledek na talíři, ale i kolem stolu byl lepší než výborný. Florentýna prostě zná a ještě dokáže usměrnit občas až příliš “zažraného” Ondřeje…

Bulldog


Bez něj by nešlo v podstatě nic. To on je zásadním a zcela zásadně sarkastickým glosátorem vztahu našich agentu, ale samozřejmě i vzorku jídla, tedy pokud to jídlo stojí za to. Těžko říct, zda buldok žárlí víc na Ondreje, na Florentýnu na propečený steak nebo na pánev, která ho (ten steak) ještě před chvílí konejšila.

Získat si ho na svou stranu? To vlastně ani nejde. Už jeho fyziognomie mu dává jakýsi nepopiratelný talent sarkasticky stírat veškeré dění kolem sebe. Jediný, koho je buldočkovi občas opravdu líto, je on sám. Zejména, když není po jeho chuti, což není skoro nikdy. Kdo by taky chtěl sledovat levné pokusy o luxusní delikatesy, a co teprve pokusy o přirozenou komunikaci mezi Florentýnou a Ondrejem… No tak to už je fakt móc.

Insta Gram